Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dr.Web Security Space 11 – pełna bezpłatna wersja na 90 dni

Dr. Web Security Space to zaawansowana aplikacja antywirusowa.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 259
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Doctor Web Ltd.
Rozmiar: 1 KB
Nazwa pliku: DrWebSS.zip
Dr.Web Security Space 11 – pełna bezpłatna wersja na 90 dni

Bezpieczeństwo w sieci to rzecz bezcenna, warto więc zabezpieczyć się przed wszelkimi nieprzyjemnymi niespodziankami, a ochronę taką oferuje popularny Dr. Web. Dostępna dla naszych czytelników 90-cio dniowa wersja pozwala na przekonanie się o wszystkich jego możliwościach. Ochrona Security Space opiera się na analizie zachowania złośliwych, podejrzanych lub niezaufanych skryptów i procesów, uzupełniające równocześnie tradycyjne skanowanie (oparte na sygnaturach). Deweloperzy Dr.Web przyłożyli szczególną uwagę do zaktualizowania heurystycznego analizatora zachowań Dr.Web Process Heuristics i rozszerzonej ochrony Dr.Web Preventive Protection z nową technologią Dr.Web ShellGuard, której zadaniem jest ochrona systemu przed atakami zero-day. Zaktualizowany analizator heurystyczny potrafi zakończyć pracę podejrzanych i złośliwych procesów i jest jeszcze bardziej efektywny w wykrywaniu zagrożeń, włączając te, które jeszcze nie znalazły się w bazie wirusów - a szczególnie w wykrywaniu ransomware szyfrującego pliki, programów wstrzykujących złośliwy kod i programów szpiegujących. Oprócz lokalnej bazy danych, nowa technologia Dr.Web ShellGuard wykorzystuje chmurę reputacji Dr.Web, która zapewnia aktualne informacje o potencjalnych zagrożeniach wywołanych przez podatności w oprogramowaniu.

Komponent o nazwie Dr.Web HyperVisor, pracujący na najniższym poziomie w systemie, znacząco zwiększa skuteczność wykrywania i neutralizowania zagrożeń i gwarantuje, że wszystkie próby przedostania się do chronionego systemu lub przerwania pracy Antywirusa Dr.Web, przeprowadzane przez złośliwe programy (włączając te jeszcze nie wykryte), będą udaremnione. Inna ważna innowacja przyspiesza skanowanie antywirusowe, bez narażania na uszczerbek bezpieczeństwa komputera. Gracze i użytkownicy często korzystający z przesyłania online strumieni audio-wideo z pewnością docenią to, że sieciowe odtwarzanie audio i wideo przebiega teraz bez opóźnień. Również pobieranie dużych plików przebiega teraz dużo szybciej. Dzięki zupełnie nowym procedurom wykonywania kopii zapasowych, które zostały dodane do komponentu Zapobiegania Utracie Danych, Dr.Web szczyci się teraz niższym zużyciem pamięci i wyższą użytecznością. Dodatkowe parametry (włączając te w Kontroli Rodzicielskiej) i poprawki interfejsu użytkownika czynią ochronę Dr.Web jeszcze łatwiejszą do kontrolowania.

W celu instalacji darmowej, 90-ciodniowej wersji programu naciśnij przycisk POBIERZ na stronie wirtualnego DVD, a następnie zapisz numer seryjny. Należy go najpierw zarejestrować na stronie producenta , a następnie pobrać plik instalacyjny korzystając z „Kreatora pobierania”.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.