Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon

Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 476
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TBM_Intel_W74_A00_Setup-J...
Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre M58e Intel Display Driver 7.15.10.1554 for Vi i HP Pavilion HDX9000T CTO Intel Chipset Utility 8.3.1.1009. Kod programu Dell Inspiron 14Z 5423 Notebook Intel Turbo Boost Technology Mon został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.