Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00

Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Broadcom.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 458
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Broadcom
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R202610.EXE
Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Broadcom.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. HP HDX X16-1012TX Premium Notebook IDT HD Audio Driver 6.10.6047 czy ColorPlus PDF Printer Driver. Dell Inspiron 1210 Notebook Broadcom Bluetooth Driver A00 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.