Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Dimension C521 Philips DROM6316 Firmware ODNK

Dell Dimension C521 Philips DROM6316 Firmware ODNK jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Philips.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 347
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Philips
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DROM6316_ODNK.zip
Dell Dimension C521 Philips DROM6316 Firmware ODNK to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Philips.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Dell Dimension C521 Philips DROM6316 Firmware ODNK to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Matrox M9120 Plus LP PCIe x1 Graphics Driver 4.03.00.147 Beta fo, czy Foxconn R20-D3 Intel Chipset Driver 9.1.1.1019. Programiści Philips zadbali, by Dell Dimension C521 Philips DROM6316 Firmware ODNK były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.