Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTS 240 Display Driver

Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTS 240 Display Driver to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: R249226.exe
Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTS 240 Display Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KDL-40HX853 BRAVIA HDTV Firmware 1.402GAB i Intel Rapid Storage Technology Driver (AHCI) for Desktop Boards . Kod programu Dell Alienware Aurora ALX Nvidia GeForce GTS 240 Display Driver został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.