Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Dark Arcana: The Carnival

Dark Arcana: The Carnival (Mroczne Arkana: Carnival) to gra logiczna, w której mamy okazję przenieść się do świata koszmarów poprzez bramę wesołego miasteczka...

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 2099
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Artifex Mundi
Rozmiar: 497.3 MB
Nazwa pliku: SETUP_EN_DEMO_DarkArcana_...
Dark Arcana: The Carnival (Mroczne Arkana: Carnival) to gra HOPA, czyli pozycja, której gameplay łączy w sobie elementy przygodowe oraz gier logicznych. Kiedy młoda matka znika nagle w samym środku wesołego miasteczka, potrzebna jest pomoc detektywa. W takiej roli graczowi przyjdzie szukać wskazówek co do jej losu, a przy okazji poznać historię tragicznej miłości i złowieszczego paktu. Odkrycia te z kolei poprowadzą do alternatywnego świata rozciągającego się za taflą magicznego lustra, gdzie czekają rozwiązania wszystkich zagadek, a także trzymająca w napięciu ostateczna konfrontacja z pradawnym złem. Świat gry to z jednej strony świat kolorowych dekoracji i cyrkowych sztuczek, z drugiej – niepokojąca, surrealistyczna kraina po drugiej stronie lustra. Natrafisz tam na karuzele, diabelskie młyny i automaty przepowiadające przyszłość, ale też żarłoczne rośliny, szkielety i demony. Nie brakuje również wypełnionych atmosferą niesamowitości lokacji, takich jak Dom Strachów i Sala Luster.

Dark Arcana: The Carnival (Mroczne Arkana: Carnival) dostępny jest w wersji testowejtestowej. Pozwala na godzinę zabawy bez żadnych ograniczeń.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.