Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cut the Rope: Experiments 1.1.4

Cut the Rope: Experiments to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Logiczne. Za stworzenie Cut the Rope: Experiments odpowiedzialna jest firma ZeptoLab.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1086
Cena/licencja: 3,17 zł
Producent/dystrybutor: ZeptoLab
Rozmiar: 23 KB
Nazwa pliku: details?id=com.zeptolab.c...
Cut the Rope: Experiments to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Logiczne Cut the Rope: Experiments wprowadzono na rynek przez ZeptoLab

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.1.4. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić Pogodynka PRO oraz Titanium Backup PRO Key ? root.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.