Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CPU Usage Monitor 3.0.4

CPU Usage Monitor to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. CPU Usage Monitor powstało w studiu firmy Pocket App Builders.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 799
Cena/licencja: 3,18 zł
Producent/dystrybutor: Pocket App Builders
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: details?id=com.pocketappb...
CPU Usage Monitor to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. CPU Usage Monitor może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Pocket App Builders

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 3.0.4. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Więcej informacji na temat systemu, a w szczególności dostępnych aplikacji można zdobyć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Synodroid Pro oraz PhoneWeaver.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.