Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cosmopolitan Russia 2.5

Cosmopolitan Russia to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Russia zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Fashion Press LLC.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 552
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Fashion Press LLC
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
Cosmopolitan Russia to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Cosmopolitan Russia może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Fashion Press LLC

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.5.. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Le Point pour iPad oraz Guitar World Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.