Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Compaq ADI SoundMax Integrated Digital Audio 5.12.01.5240 A

Compaq ADI SoundMax Integrated Digital Audio jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Ivan Johansen.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 888
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ivan Johansen
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: sp31077.exe
Compaq ADI SoundMax Integrated Digital Audio to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma Ivan Johansen.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Compaq ADI SoundMax Integrated Digital Audio, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Extensa 5200 Notebook Bluetooth Broadcom Driver 5.1.2535.0 czy Acer Extensa 4630ZG Notebook UPEK Fingerprint Driver 6.0.0.27. Programiści Ivan Johansen zadbali, by Compaq ADI SoundMax Integrated Digital Audio były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.