Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Company Magazine UK 2.5.7

Company Magazine UK to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Company Magazine UK dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 682
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Magazines UK
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Company Magazine UK to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Company Magazine UK może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.5.7 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Glamour oraz Men's Fitness UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.