Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Commandos 3 - Destination Berlin V2

Finalna wersja demonstracyjna gry Commandos 3: Destination Berlin. Demo oferuje graczom misję treningową oraz jedną misję z pełnej wersji gry, której akcja będzie toczyć się w Centralnej Europie. W porównaniu do poprzednich części, w trzeciej odsłonie gry znalazły się znacznie mniejsze, ale bardziej szczegółowe mapy wnoszące zdecydowanie więcej akcji w każdą rozgrywkę.

Liczba pobrań: 2971
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Pyro Studios
Rozmiar: 237.43 MB
Nazwa pliku: Commandos3DemoV2.zip
Ostateczna i poprawiona wersja demonstracyjna gry Commandos 3: Destination Berlin, wydana z okazji ukończenia prac nad pełną wersją gry. Demo oferuje graczom misję treningową oraz jedną misję z pełnej wersji gry, której akcja będzie toczyć się w Centralnej Europie. W porównaniu do poprzednich części, w trzeciej odsłonie gry znalazły się znacznie mniejsze, ale bardziej szczegółowe mapy wnoszące zdecydowanie więcej akcji w każdą rozgrywkę. W grze zastosowano również nowy silnik graficzny, który niezwykle szczegółowo odwzorowuje elementy otoczenia nadając grze zupełnie nowy wymiar.

W trybie gry pojedynczej Commandos 3 oferuje trzy główne kampanie: Stalingrad, Central Europe i Normandy. W każdej z kampanii znajdziecie zróżnicowane misje, które będą wymagać odmiennych rozwiązań taktycznych, jakich do tej pory w serii jeszcze nie było.

Stabilne wersje Commandos 3 - Destination Berlin

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.