Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Chrysalis-Dx (Mac OS X) Demo 1.0

Chrysalis-Dx Demo to niepełna wersja interesującej gry będącej symulatorem ewolucji. W trakcie rozgrywki naszym zadaniem jest kontrolowanie trzech podstawowych zmiennych: ilości dostępnego pożywienia, temperatury oraz ilości CO2 w atmosferze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 500
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Reflective Layer
Rozmiar: 4.02 MB
Nazwa pliku: chrysalis-dx_Demo.zip
Chrysalis-Dx Demo to niepełna wersja interesującej gry będącej symulatorem ewolucji. W trakcie rozgrywki naszym zadaniem jest kontrolowanie trzech podstawowych zmiennych: ilości dostępnego pożywienia, temperatury oraz ilości CO2 w atmosferze. Zmiana każdego z tych czynników skutkuje mutacjami obserwowanych organizmów i w konsekwencji – ewolucją.

Co ciekawe, w Chrysalis-Dx Demo obserwować możemy w jaki sposób kolejne gatunki rywalizują ze sobą, w jaki sposób wymierają czy przejmują kontrolę nad wybranym obszarem czy nawet całym środowiskiem. Plusem Chrysalis-Dx Demo jest także fakt, iż tytuł ten nie jest zbytnio absorbujący: po ustawieniu odpowiednich warunków możemy pozostawić grę samą sobie na dłuższy okres, a potem powrócić do niej w wolnej chwili.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.