Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Chronos Watch 1.6.13

Chronos Watch to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Chronos Watch to aplikacja wprowadzona na rynek przez Ebner Verlag GmbH & Co KG

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 737
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Ebner Verlag GmbH & Co KG
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Chronos Watch to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Chronos Watch dzięki zaangażowaniu pracowników Ebner Verlag GmbH & Co KG.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.6.13. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić The Vision Magazine oraz Business English Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.