Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Charaktery 1.0.1

Charaktery to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z Charaktery dzięki zaangażowaniu pracowników Charaktery Sp. z o.o..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 431
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Charaktery Sp. z o.o.
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Charaktery to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. Charaktery może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Charaktery Sp. z o.o.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.0.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić National Geographic Traveler Magazine oraz Cosmopolitan Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.