Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Business English Magazine 1.3.1

Business English Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Edukacja. Business English Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Colorful Media

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 803
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Colorful Media
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Business English Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Edukacja. Business English Magazine zostało stworzone przez firmę Colorful Media.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 1.3.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić International Herald Tribune for iPhone oraz Travel + Leisure.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.