Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Budujemy Dom 1.2

Budujemy Dom to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Budujemy Dom może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników AVT-Korporacja Sp. z o.o.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 714
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Rozmiar: 10 KB
Nazwa pliku:
Budujemy Dom to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Budujemy Dom powstało w studiu firmy AVT-Korporacja Sp. z o.o..

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.2.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić The Magazine. oraz Angeleno Interiors: iPhone Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.