Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Brother MFC-8220 Add Printer Wizard Driver A for XP

Brother MFC-8220 Add Printer Wizard Driver A for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Brother.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 386
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Brother
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 822xausa.EXE
Brother MFC-8220 Add Printer Wizard Driver A for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Brother.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre S50 BIOS Setting Tool 2CKT25A i Toshiba Satellite L450D Alps Touchpad Driver 7.x5.303.117 for Wi. Programiści Brother zadbali, by Brother MFC-8220 Add Printer Wizard Driver A for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.