Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Block Man 1.0

Block Man to ciekawa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i doprowadzenie naszej postaci (niebieskiego, sympatycznego kwadratu) do końca poziomu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 771
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lourens Schuijtemaker
Rozmiar: 2.41 MB
Nazwa pliku: Block_man_.exe
Block Man to ciekawa gra logiczna, w której naszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki i doprowadzenie naszej postaci (niebieskiego, sympatycznego kwadratu) do końca poziomu. Teoretycznie wszystko jest jasne: by odblokować portal do następnego etapu, musimy zebrać wszystkie złote gwiazdki znajdujące się na placu gry. Nie będzie to jednak proste, bowiem bardzo często są one skrzętnie poukrywane lub umieszczone w niebezpiecznym miejscu (kolce czy też latające obiekty, które zniszczą naszego bohatera natychmiast po dotknięciu).

Block Man nie zajmuje dużej ilości miejsca na dysku twardym. Tytuł ten jest także prosty w obsłudze (sterujemy strzałkami oraz myszką), a jedyny mankament może stanowić prosta grafika wyświetlana w stosunkowo niskiej rozdzielczości. Wada ta zdecydowanie jednak zanika i staje się niemal niezauważalna, dzięki wciągającym zagadkom.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.