Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 1.0.1.9 for XP

Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 1.0.1.9 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ITE.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 690
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ITE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XP.zip
Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 1.0.1.9 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma ITE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 1.0.1.9 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite L740 Modem Driver 2.2.97 for Windows 7 x64 czy Dell Alienware Area-51 Radeon HD 5970 VBIOS S3C00001.104/105. Aplikacja Biostar Hi-Fi A85W Ver. 5.x ITE Infrared Driver 1.0.1.9 for XP może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.