Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Balaika summer live wallpaper 1.0.3

Balaika summer live wallpaper to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nakładki systemowe. Balaika summer live wallpaper może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Gauli

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 655
Cena/licencja: 2,99 zł
Producent/dystrybutor: Gauli
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku: details?id=com.gauli.bala...
Balaika summer live wallpaper to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Nakładki systemowe. Balaika summer live wallpaper zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Gauli.

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.0.3. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Launcher 7 - Donate oraz AutoGuard Pro Unlocker.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.