Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Backdrop Designer Lite 1.0

Program jest dodatkiem do Photoshopa służącym do tworzenia tekstur i wzorów. Tak stworzone elementy możemy wykorzystać jako tło w zdjęciach cyfrowych lub prezentacjach. Aplikacja zawiera kilkaset gotowych tekstur i map, oraz umożliwia tworzenie własnych efektów poprzez zmianę podstawowych ustawień takich jak: rozmycie, przezroczystość i "mutacja".

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 941
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Digital Anarchy
Rozmiar: 7.59 MB
Nazwa pliku: backdrop_demo_sm.zip
Program jest dodatkiem do Photoshopa służącym do tworzenia tekstur i wzorów. Tak stworzone elementy możemy wykorzystać jako tło w zdjęciach cyfrowych, prezentacjach lub innych zastosowaniach. Wywołanie modułu z menu Filter powoduje pojawienie się cieniowanego interfejsu z paletami, które są dobrze rozmieszczone na całym ekranie. Za pomocą palety Texture możemy wybrać podstawowy wzór i kombinację kolorów, natomiast paleta Shadow zawiera obrazki w skali szarości, które można wybrać w celu mapowania wypukłości (bump map). Efekt połączenia tekstury z mapowaniem jest widoczny w dużym oknie Combination, które znajduje się pomiędzy dwoma paletami.

Aplikacja zawiera kilkaset gotowych tekstur i map, oraz umożliwia tworzenie własnych efektów poprzez zmianę podstawowych ustawień takich jak: rozmycie, przezroczystość i "mutacja".

Wersja "odchudzona", przeznaczona dla użytkowników posiadających słabe połączenie internetowe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.