Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Maximus V Formula ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0

Asus Maximus V Formula ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASMedia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 461
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Asmedia_V1340_XPWin7.zip
Asus Maximus V Formula ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma ASMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Asus Maximus V Formula ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania HP Pavilion HDX9226TX Marvell 88E8055 LAN Driver 10.12.6.3 A lub Asrock ZH77 Pro3 Intel Display Driver 15.26.12.2761 for Vista, W. Aplikacja Asus Maximus V Formula ASMedia SATA Controller Driver 1.3.4.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.