Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASUS MARS/2DI/4GD3 NVIDIA Display Driver 267.85 for XP

ASUS MARS/2DI/4GD3 NVIDIA Display Driver 267.85 for XP są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 674
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: nv26785_WinXP32bit_WHQL.z...
ASUS MARS/2DI/4GD3 NVIDIA Display Driver 267.85 for XP to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz ASUS MARS/2DI/4GD3 NVIDIA Display Driver 267.85 for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Toshiba Satellite R840 HDD/SSD Alert Utility 3.1.64.8 for Window czy ASRock FM2A85X Pro AMD Cool''n''Quiet Driver. Programiści NVIDIA zadbali, by ASUS MARS/2DI/4GD3 NVIDIA Display Driver 267.85 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.