Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Eee PC 1215P Netbook ATK Hotkey Utility 1.44

Asus Eee PC 1215P Netbook ATK Hotkey Utility 1.44 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma ASUS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 5350
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Hotkey1_44.zip
Asus Eee PC 1215P Netbook ATK Hotkey Utility 1.44 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv i Lenovo ThinkCentre A30 USB Keyboard Driver 2.0.1.7b. Asus Eee PC 1215P Netbook ATK Hotkey Utility 1.44 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.