Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asus Eee Pad Transformer TF101 Firmware 9.2.1.21(DE Special)

Asus Eee Pad Transformer TF101 Firmware 9.2.1.21(DE Special) jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASUS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: DE_epaduser9_2_1_21Update...
Asus Eee Pad Transformer TF101 Firmware 9.2.1.21(DE Special) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma ASUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-EX58-UD4P (rev. 1.0) Realtek LAN Driver 6.250.0908.2 i Toshiba Satellite P500 Intel Turbo Boost Technology Driver 1.0.1. Aplikacja Asus Eee Pad Transformer TF101 Firmware 9.2.1.21(DE Special) może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.