Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Z77E-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.189

Asrock Z77E-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.189 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 463
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AXTUv0.1.189.zip
Asrock Z77E-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.189 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma ASRock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Asrock Z77E-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.189, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów FX DC 9000 PS czy Acer Extensa 5210 Notebook ATI Display Driver 03.00.0624 for Vis. Asrock Z77E-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.189 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.