Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Intel Rapid Start Utility 1.0

Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Intel Rapid Start Utility 1.0 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 443
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: RapidStartv1.0.5_1.zip
Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Intel Rapid Start Utility 1.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Intel Rapid Start Utility 1.0, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asrock H61M-HVGS Bios 1.70 czy HP G72T-200 CTO Notebook Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6122 A fo. Asrock Fatal1ty Z77 Professional-M Intel Rapid Start Utility 1.0 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.