Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock Fatal1ty P67 Performance BIOS 2.20

Asrock Fatal1ty P67 Performance BIOS 2.20 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Asrock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 261
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Asrock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fatal1ty20P6720Performanc...
Asrock Fatal1ty P67 Performance BIOS 2.20 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Asrock.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Asrock Fatal1ty P67 Performance BIOS 2.20 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus M2A-MVP ATI Chipset Driver 5.10.1000.7, czy Toshiba Satellite Pro P300D BIOS 3.30. Asrock Fatal1ty P67 Performance BIOS 2.20 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.