Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock B75M-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.192

Asrock B75M-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.192 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 239
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: AXTUv0.1.192.zip
Asrock B75M-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.192 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASRock.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asrock B75M-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.192 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Asrock B75M Nuvoton Infrared Driver 20110219 czy Acer Extensa 5235 Notebook Synaptics Touchpad Driver 12.2.4.1 fo. Asrock B75M-ITX Extreme Tuning Utility 0.1.192 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.