Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30

Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma ASRock.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 215
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASRock
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: XFastUSB3.02.30_1.zip
Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki ASRock.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus X44HR Notebook Virtual Camera Utility 1.0.26 for Windows 7 , czy Asus X44LY Notebook BIOS 208. Asrock B75M-DGS XFast USB Utility 3.02.30 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.