Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows

Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 503
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Allin1_Win7-64_Win7_Vista...
Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Toshiba Satellite L850D Bluetooth Monitor 4.08 for Windows 7 czy Asrock FM2A75 Pro4 Realtek HD Audio Driver 2.70. Programiści AMD zadbali, by Asrock 970 Extreme4 AMD All-in-one Driver 12.3 for Vista/Windows były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.