Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Armagetron Advanced 0.2.8.3.1

Armagetron Advanced to produkcja nawiązująca do filmu sciencie-fiction Tron. Postać kontrolowana przez gracza zostaje wciągnięta do wnętrza komputera i musi walczyć o przetrwanie.. Shooter ten jest niezwykły między innymi ze względu na klimatyczne otoczenie w jakim porusza się użytkownik oraz oryginalnych przeciwników. W Armagetron można grać zarówno przeciwko komputerowi jak i w pełnym trybie multiplayer.

W najnowszej wersji Armagetron Advanced oznaczonej numerem 0.2.8.3.1 autorzy usunęli kilka pomniejszych błędów związanych z działaniem gry.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 828
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Armagetron Advanced Team
Rozmiar: 2.95 MB
Nazwa pliku: armagetronad-0.2.8.3.1.gc...
Armagetron Advanced to produkcja nawiązująca do filmu sciencie-fiction Tron. Postać kontrolowana przez gracza zostaje wciągnięta do wnętrza komputera i musi walczyć o przetrwanie. Shooter ten jest niezwykły między innymi ze względu na klimatyczne otoczenie w jakim porusza się użytkownik oraz oryginalnych przeciwników. W Armagetron można grać zarówno przeciwko komputerowi jak i w pełnym trybie multiplayer.

W najnowszej wersji Armagetron Advanced oznaczonej numerem 0.2.8.3.1 autorzy usunęli kilka pomniejszych błędów związanych z działaniem gry.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.