Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AnyReader 3.14

AnyReader to aplikacja do odzyskiwania danych z uszkodzonych nośników. Jest to niezawodny sposób na odzyskanie utraconych danych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1070
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Regall, LLC
Rozmiar: 2.91 MB
Nazwa pliku: anyreader_3.14.exe
AnyReader to program, który kopiuje dane z nieczytelnych i uszkodzonych nośników CD, DVD, dysków sieciowych, pamięci typu flash, dysków ZIP, dyskietek, itp. Narzędzie również skutecznie kopiuje i zapisuje uszkodzone dane z różnego rodzaju dysków lub połączeń sieciowych, wtedy gdy standardowe metody kopiowania są odrzucane. Program wspiera wznawianie pobierania plików z komputerów sieciowych, jeśli wystąpiły błędy podczas kopiowania (bardzo przydatne dla sieci bezprzewodowych). Jeśli plik na uszkodzonym DVD lub innym nośniku jest uszkodzony, system anuluje kopiowanie i usuwa plik, którego nie można odczytać. AnyReader podchodzi do sprawy inaczej i kopiuje pliki do samego końca.

AnyReader w wersji testowej pozwala na używanie go przez 30 dni. W tym czasie można odzyskać do 710 MB uszkodzonych danych. Aplikacja posiada tylko wydanie dla systemów Windows. Kolejna wersja została pozbawiona kilka mniejszych błędów.

Stabilne wersje AnyReader

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.