Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Angeleno Interiors: iPhone Edition 2.3.10

Angeleno Interiors: iPhone Edition to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Angeleno Interiors: iPhone Edition zostało stworzone przez firmę BlueToad, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 604
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: BlueToad, Inc.
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
Angeleno Interiors: iPhone Edition to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Angeleno Interiors: iPhone Edition może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników BlueToad, Inc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.3.10. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić Grand Designs oraz FOOD & WINE.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.