Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.1

Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Amazon.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 647
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amazon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: update-kindle-7.2.1_D025_...
Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.1 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Amazon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.1 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Sony KDL-40EX523 BRAVIA HDTV Firmware 4.005GAB for Mac OS, czy Philips WACS7500/37B Wireless Music Station Firmware 1.31. Amazon Kindle Fire HD 7" Firmware 7.2.1 poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.