Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Advanced Task Killer Pro 1.9.7B92

Advanced Task Killer Pro to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Zarządzanie projektami. Advanced Task Killer Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników ReChild

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1393
Cena/licencja: 15,78 zł
Producent/dystrybutor: ReChild
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku: details?id=com.rechild.ad...
Advanced Task Killer Pro to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Zarządzanie projektami. Za stworzenie Advanced Task Killer Pro odpowiedzialna jest firma ReChild.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu Android w wersji 1.9.7B92. System ten oparty jest na jądrze Linuksa. Początkowo był on rozwijany przez firmę Android Inc., która została kupiona przez Google.

Przydatne informacje na temat aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Przeglądarka Plików WiFi PRO oraz OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.