Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5620G Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39

Acer Extensa 5620G Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Authentec.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 212
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Authentec
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Fingerprint_AuthenTec_6.2...
Acer Extensa 5620G Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Authentec.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Acer Extensa 5620G Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Kingston SH100S3B 480GB SSD Firmware Rev.501, czy Toshiba Satellite Pro P300 Realtek Sound Driver 6.0.1.5559 for V. Acer Extensa 5620G Notebook AuthenTec Fingerprint Driver 6.2.39 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.