Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5510 Notebook AverMedia (M103) TV Tuner Driver 1.0.

Acer Extensa 5510 Notebook AverMedia (M103) TV Tuner Driver 1.0. są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki AverMedia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 529
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AverMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: TVtuner_AVerMediaM103_1.0...
Acer Extensa 5510 Notebook AverMedia (M103) TV Tuner Driver 1.0. jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy AverMedia.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz Acer Extensa 5510 Notebook AverMedia (M103) TV Tuner Driver 1.0., aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8Z77-V PRO BIOS 0906 czy Toshiba Satellite A300 Conexant Sound Driver 4.36.10.0 for Vista. Aplikacja Acer Extensa 5510 Notebook AverMedia (M103) TV Tuner Driver 1.0. może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.