Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Acer Extensa 5420 Notebook AMD CPU Driver 1.3.2 for XP

Acer Extensa 5420 Notebook AMD CPU Driver 1.3.2 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma AMD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 441
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: AMD
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CPU_AMD_1.3.2_XPx86.zip
Acer Extensa 5420 Notebook AMD CPU Driver 1.3.2 for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Acer Extensa 5420 Notebook AMD CPU Driver 1.3.2 for XP, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte G1.Sniper 3 (rev. 1.0) Marvell SATA Controller Driver 1 lub ColorPlus PDF Printer Driver. Kod programu Acer Extensa 5420 Notebook AMD CPU Driver 1.3.2 for XP został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.