Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Abit I-45CV BIOS 10

Abit I-45CV BIOS 10 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Abit.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 507
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Abit
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: m707f10.zip
Abit I-45CV BIOS 10 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Abit.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Abit I-45CV BIOS 10 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby ASUS MARS/2DI/4GD3 NVIDIA Display Driver 267.85 for XP czy Philips 50PF7220A/37 Plasma TV Firmware 1.5.0.0. Programiści Abit zadbali, by Abit I-45CV BIOS 10 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.