Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

#5 Magazine 2.1.0

5 Magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z 5 Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Kindmags.com.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 479
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Kindmags.com
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
#5 Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. #5 Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Kindmags.com.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.1.0 Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić connect oraz Astronomy Magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.