Pamięci masowe nowej generacji – raport Gartnera

Strategie pamięci masowej nowej generacji są kształtowane przez chmurowe modele operacyjne, sztuczną inteligencję wykorzystywaną w operacjach IT, software-defined storage i zmieniające się modele konsumpcyjne. Organizacje poszukują rozwiązań dostarczanych przez najlepszych partnerów technologicznych – tak, aby osiągnąć maksimum korzyści z nowych trendów.

Jak podkreślają autorzy „Magic Quadrant 2021 Primary Storage”, systemy Huawei wykorzystujące sztuczną inteligencję zapewniają możliwości zarządzania w całym stacku infrastruktury, wizualizacji, symulacji obciążeń oraz analiz, pomagają uprościć zarządzanie operacyjne infrastrukturą. Raport pokazuje, że sektor pamięci masowych Huawei staje się coraz silniejszy, przekraczając benchmark wyznaczony w 2020 roku. Huawei już od 6 lat z rzędu zajmuje pozycję lidera w tym obszarze.

Huawei udoskonalił możliwości swoich produktów, co przyspieszyło wzrost i adopcję na rynkach na całym świecie. Według analityków Gartnera, klienci wybierają rozwiązania Huawei ze względu na ich ofertę cenową i wysoką jakość.

Poznaj raport Gartner Magic Quadrant 2021 Primary Storage

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał