Pamięci all-flash – przewodnik dla kupujących

Firmy, które zmieniają swoje systemy legacy mają ogromną szansę na przeprowadzenie całościowej transformacji i wzmocnienie biznesu. Krajobraz rozwiązań przechowywania danych zmienił się znacząco w ostatnich latach. Dla przedsiębiorstw, które chcą zmodernizować swoją infrastrukturę, zmiany te oznaczają ogromny zakres nowych możliwości.

Nowa generacja rozwiązań pamięci masowej all-flash może być źródłem wielu ulepszeń, w tym zmniejszenia opóźnień czy wyższej wydajności. Dostawcy nowoczesnych rozwiązań udoskonalają swoje produkty w wielu aspektach, takich jak zaawansowana analityka, z proaktywnym wsparciem technicznym aby zmaksymalizować dostępność i działanie aplikacji. Coraz popularniejsze stają się nowe modele korzystania z infrastruktury, w tym storage-as-a-service czy chmura publiczna.

Jak dobrać odpowiednie rozwiązanie dostosowane do specyficznych potrzeb organizacji? DCIG 2020-21 Enterprise All-Flash Array Buyer’s Guide to wyjątkowy, przygotowany przez niezależnych ekspertów, przewodnik po dostępnych na rynku rozwiązaniach, który prezentuje najważniejsze aspekty oferty poszczególnych wiodących producentów.

Pobierz materiał

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał