Enterasys S-Series

Przełączniki modularne Enterasys Serii S oferują najlepszy na rynku, bazujący na przepływie, dokładny podgląd i kontrolę nad indywidualnymi użytkownikami oraz aplikacjami, przesyłającymi głos, wideo oraz dane w sieci. Wysoka wszechstronność przełączników serii S sprawia, że mogę być wykorzystywane jako główne urządzenia dostępowe na brzegach sieci, bardzo wydajne przełączniki warstwy dystrybucyjnej, elastyczne multi-Terabitowe routery rdzeniowe dla przedsiębiorstw lub jako rozwiązania, umożliwiające wirtualizację centrum danych. Architektura wykorzystuje polisy, wraz z przełączaniem opartym na przepływie oraz mechanizmami kontroli dostępu, bazującymi na rolach, zapewniając tym samym ciągłość działania sieci i dostępność aplikacji istotnych dla danej organizacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.