Systemy na trudne czasy

Zdaniem ekspertów, globalne spowolnienie będzie momentem odpoczynku od biznesowego pędu i zwrócenia się ku konkurencyjności opartej na wiedzy. Będzie również najlepszą okazją do przyjrzenia się możliwościom uporządkowania biznesu i posprzątania bałaganu organizacyjnego, powstałego w wyniku pospiesznych lub nie do końca przemyślanych działań, mających na celu szybkie zdobywanie kolejnych klientów. Posiadanych kontrahentów zaś trzeba będzie otoczyć lepszą opieką niż dotychczas. Walka o klienta może bowiem sprowadzić się do walki o utrzymanie istniejących odbiorców i nie oddanie ich konkurencji. W jednym i w drugim pomocne, wręcz niezbędne okażą się systemy klasy ERP i BI.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.