Dlaczego postępowe organizacje decydują się na wdrożenie infrastruktury HCI?

Tempo zmian obecnych wymagań biznesowych nie wykazuje oznak spowolnienia. Aby dotrzymać mu kroku i wspierać innowacyjność, przyszłościowe przedsiębiorstwa we wszystkich sektorach przemysłu już teraz rezygnują z rozproszonych i złożonych infrastruktur tradycyjnych opartych na silosach, przechodząc na rozwiązania takie jak HCI.

Przedsiębiorstwa każdej wielkości z różnych sektorów przemysłu z powodzeniem wdrażają infrastrukturę hiperkonwergentną do obsługi coraz większej liczby zastosowań i aplikacji. Obsługuje ona coraz więcej krytycznych dla firmy obciążeń o rosnącym stopniu złożoności, co wyraźnie sugeruje, że w przyszłości będzie de facto pełnić rolę standardowej pamięci masowej.

Klienci VMware udowodnili, że infrastruktura HCI może obsługiwać nawet najbardziej wymagające obciążenia, upraszczając jednocześnie operacje, zwiększając sprawność działania i obniżając koszty. Klienci Ci korzystają w tym celu z VMware vSAN, jednego z najlepszych na rynku rozwiązań do obsługi infrastruktury hiperkonwergentnej. W ten sposób zapewniają sobie spójne środowisko i wydajność właściwą dla urządzeń typu all-flash, a także mają do dyspozycji kluczowy element na potrzeby realizacji strategii wdrożenia prawdziwej chmury hybrydowej.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem!

Pobierz materiał
Najpopularniejsze
Bezpieczeństwo firmowych danych z pakietem Microsoft 365
Bezpieczeństwo IT - systemy odporne na ataki typu ransomware
Postaw na ciągłość działania biznesu i wybierz DRaaS
Microsoft Surface - Odkryj pełny potencjał nowoczesnego miejsca pracy