Nigdy nie było lepszego momentu, by zadbać o infrastrukturę sieciową

Cisco to światowy lider w dziedzinie systemów sieciowych dla organizacji każdej wielkości, który oferuje architektoniczne podejście do sieci, umożliwiając adaptacje i rozwój bez względu na granice geograficzne. Cisco oferuje bezpieczna i inteligentna infrastrukturę, która zapewnia nieprzerwana dostępność i wydajność aplikacji oraz bezproblemowa skalowalność. Dzięki temu dostęp do sieci coraz większej liczby podłączonych urządzeń i aplikacji multimedialnych, a także zasobów fizycznych i wirtualnych w infrastrukturze konwergentnej staje się prostszy. Niezwykle bogata oferta produktów sieciowych sprawia, ze Cisco zapewnia różnorodne rozwiązania niezależnie od wielkości sieci i dostępnego budżetu.

Biznesowe urządzenia sieciowe Cisco, stworzone z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), oferują szybka, niezawodna i bezpieczna łączność bez nadmiernych kosztów. Cisco Business gwarantuje najlepsze w swojej klasie funkcje i rozwiązania umożliwiające MSP łączenie się z globalnym rynkiem. Dzięki wszechstronnym produktom i uproszczonym opcjom zarzadzania Cisco Business umożliwia właścicielom MSP skalowanie możliwości sieciowych w miarę rozwoju i rozszerzania działalności.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Cisco Systems Poland Sp. z o.o
Whitepaper ten skierowany jest do e ds. technologii z firm działających w wybranych branżach.
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.