Computerworld nr 09-10/2021

W numerze m.in:

Cel: bezpieczeństwo pracy hybrydowej

Za nami druga konferencja "Security First", organizowana przez "Computerworld" i polski oddział stowarzyszenia ISSA. Przez ponad 6 godzin 18 prelegentów zapoznawało 610 uczestników z aktualnym stanem wiedzy i najnowocześniejszymi rozwiązaniami w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Kierowanie w pandemii

Wielu menedżerów chce już widzieć swoich podwładnych w firmie. Pragnie powrotu do biur w pełnym wymiarze godzin, realnych spotkań, debat nad prowadzeniem projektu. Tak jest łatwiej kontrolować zespoły i ich zaangażowanie. Jak ma wyglądać nasza biurowa przyszłość?

Jak zmieniają się centra danych?

Mechanizmy pozwalające na automatyzację typowych procedur i wykorzystanie sztucznej inteligencji to podstawowe kierunki rozwoju technologii centrów przetwarzania danych.

Budżet na chmurę pod kontrolą

Firmy, które przenoszą dane do chmury, często nie wiedzą, że płacą za usługę więcej, niż powinny. Oto sposoby, jak można lepiej zapanować nad tymi wydatkami.

Polscy programiści zarabiają coraz więcej

Przyglądamy się rynkowi pracy IT. Zwracamy uwagę na zarobki programistów w Polsce na poszczególnych stanowiskach i na to, jakiego języka programowania warto się nauczyć, aby szybko zdobyć pracę i pierwsze zlecenia.

Co warto wiedzieć o standardzie WPA3

Zapewnienie bezpieczeństwa Wi-Fi jest ważne, bo coraz częściej są one wykorzystywane w firmach jako podstawowa sieć lokalna. Dlatego też należy poznać nowe funkcje WPA3 i rozważyć możliwość ich implementacji.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorem usługi udostępnienia materiału Whitepaper jest IDG Poland S.A..
Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.
Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.

Jeżeli nie chcesz wypełniać wszystkich pól poniższego formularza lub nie akceptujesz treści zgód, które wymagane są do otrzymania bezpłatnego wydania zapraszamy do kontaktu: tel: 22 321 77 77 lub [email protected] w celu zakupu wydania.