Sieci autonomiczne

Potrzeba i przyjęcie nowych technologii umożliwiających przedsiębiorstwom utrzymanie działalności i konkurencyjności jest teraz bardziej widoczna niż kiedykolwiek wcześniej, głównie z powodu pandemii. Globalny kryzys zdrowotny uwidocznił brak przygotowania wielu organizacji do wdrażania bezpiecznych rozwiązań, rozszerzania swoich możliwości sieciowych lub zapewniania zdalnego dostępu, np. w programach telezdrowia, wirtualnej nauki i pracy z domu. Transformacja cyfrowa wymaga zautomatyzowanej, intuicyjnej sieci, która umożliwia organizacjom szybkie wdrażanie najnowszych technologii przy jednoczesnym utrzymaniu bezpiecznej infrastruktury dla wszystkich użytkowników, niezależnie od tego, czy są oni w siedzibie firmy, czy w zdalnych lokalizacjach.

Zautomatyzowana lub sieć autonomiczna może przyspieszyć egzekwowanie zasad sieciowych na urządzeniach w organizacji, a także umożliwić ich samodzielnie monitorowanie

i stałą optymalizację w celu spełnienia wymagań użytkowników.

Pobierz materiał i poznaj szczegóły.

Jeżeli jesteś zainteresowany dostępem do materiału, podaj adres e-mail

Organizatorami usługi udostępnienia materiału Whitepaper są IDG Poland S.A. oraz firma Alcatel-Lucent Enterprise S.A. Whitepaper ten skierowany jest do ekspertów z firm działających w wybranych branżach.

Udostępnienie materiału Whitepaper to usługa, w której masz możliwość pobrania wybranego pliku oraz możesz otrzymać dodatkowe informacje od organizatorów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu.

Rejestracja na Whitepaper jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu usługi.


Możliwość pobrania materiału otrzymają tylko wybrani uczestnicy, dlatego po zarejestrowaniu otrzymasz od nas informację o zakwalifikowaniu się do usługi.